discount
05
ثانیه
06
دقیقه
22
ساعت
04
روز
نحوه‌ی احراز هویت در صرافی باین ارز

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، برای استفاده از سایر امکانات و برداشت از حساب خود لازم است مراحل احراز هویت را انجام دهید. کاربران احراز هویت نشده می‌توانند در همان لحظه شروع به معامله کنند. لازم به ذکر است که پس از اتمام مراحل احراز هویت منتظر تأیید آن توسط مدیر سیستم بمانید. ( قبل از تأیید نمی‌‌توانید برای خرید یا فروش ارز دیجیتال اقدام کنید.)

گام اول:

در مرحله اول، اطلاعات شخصی و هویتی خود را در فرم مربوطه وارد و تصویر کارت ملی یا شناسنامه خود را بارگذاری کنید و پس از اطمینان از صحت آن، روی گزینه تأیید کلیک کنید.

گام دوم:

در این مرحله اطلاعات حساب بانکی خود را با دقت وارد کنید. ( دقت کنید که این حساب بانکی باید به نام شما باشد)

گام سوم:

در این بخش نشانی ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید و گزینه فعالسازی را بزنید تا کد فعالسازی برای شما ارسال شود. بعد از وارد کردن کد و تکمیل فرم، برای رفتن به مرحله بعد روی گزینه تأیید کلیک کنید.

گام چهارم:

در مرحله آخر برای تأیید هویت، تصویر کارت ملی خود را همراه دست نوشته در کنار چهره خودتان مانند تصویر زیر در محل مشخص شده بارگذاری کنید و در پایان گزینه تکمیل فرایند احراز هویت را کلیک کنید.

مراحل احراز هویت شما به پایان رسیده و باید منتظر تأیید آن توسط مدیر سیستم باشید. پس از تأیید اطلاعات تان از سوی مدیر می‌‌توانید از خدمات سایت بهره ببرید.

خانه
بازارها
کیف‌ها
پروفایل